Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

КАНИКУЛЫ

Дата: 4 ноября 2017 в 14:33, Обновлено 2 января в 15:53

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар установы адукацыі "Гасцілавіцкая сярэдняя школа Лагойскага раёна"

У.А. Паплёўка

План

мерапрыемстваў у час зімовых канікул

у ДУА “Гасцілавіцкая сярэдняя школа Лагойскага раёна”

24.12.2018 – 07.01.2019

  Дата

Мерапрыемствы

Адказныя

24.12

Рэпетыцыі навагодніх карагодаў

Замбрыцкая К.М.

Каблова К.М.

Інтэллектуальная гульня “Версіяда”

Барайшук В.І.

26.12

Генеральная рэпетыцыя да Новага года

Замбрыцкая К.М.

Паляшчук Я.В.

Гульнявая-падарожжа па ПДБ “Вандруем бяспечна”

Замбрыцкая К.М.

“Нас вызывае спартландыя”

Сячко У.С.

27.12

Навагоднія ранішнікі: 

-«Навагоднія прыгоды» (1-5 класы);

-«Аднойчы пад Новы год..»(6-11класы)

Каблова К.М.,

Замбрыцкая К.М.

Класныя кіраўнікі

Падрыхтоўка каманд да раённых спаборніцтв “Абаронца Айчыны” зіма (4 юнакі 15-17 год)

Сячко У.С.

28.12

Літаратурная віктарына “Кнігі- лепшыя сябры”

Сінюковіч С.Г.

Спартыўнае свята “Беларускія гульні”

Давідовіч М.М.

Прагляд відэаролікаў “Асцярожна – тонкі лёд!”

Каблова К.М.

Першынства школы па арыентшоу і зальнаму ТПМ

Сячко У.С.

29.12

Экалагічны калейдаскоп “Прырода – маці ўсяму жывому”

Сячко Т.В.

Гульня-падарожжа “У краіну здаровага харчавання”

Чэрнік В.В.

Першынства школы па чаўночнаму бегу

Сячко У.С.

31.12

Прафарыентацыйная гульня “Мае здольнасці – мая прафесія”

Макарэвіч А.А.

Прагляд відэаролікаў па прафілактыцы пажараў

Каблова К.М.

02.01

Стварэнне візіткі класа

Гайдук Т.Я.

Майстар-клас “Калядная зорка”

Зарэмба М.І.

Прагляд відэаролікаў па прафілактыцы дарожна-транспартнага траўматызму

Каблова К.М.

03.01

Краязнаўчая вандроўка  “Вёсачка мая”

Сінюковіч С.Г.

Экскурсія ў г.Мінск “Вандроўка па памятным мясцінам” (да 100-годдзя ўтварэння БССР)

Шуманская І.В.

Прагляд відэаролікаў па прафілактыцы правапарушэнняў і злачынстваў

Каблова К.М.

04.01

Псіхалагічная гульня “Мае якасці”

Макарэвіч А.А.

Экскурсія ў Нацыянальную бібліятэку, г.Мінск

Паляшчук Я.В.

Удзел у раённых спаборніцтвах па зальнаму ТПМ

Сячко У.С.

Удзел у раённым паэтычным конкурсе “Імёны з абложкі”

Зарэмба М.І.

05.01

Тэатр Г.Гладкова “Тэрыторыя мюзікла” у ДК “МАЗ” Навагодні мюзікл “ Маша і Віця супраць “Дзікіх гітар”

Каралёва А.А.

Карунец І.М.

Першынства школы па спартыўнаму арыентаванню

Сячко У.С.

24.12 – 07.01

Рэйд “Сям’я”

Рэйд “Дасуг”

Класныя кіраўнікі

Выкананне функцыянальных абавязкаў

Загадчыкі кабінетаў, настаўнікі-прадметнікі

Работа аб’яднанняў па інтарэсах па графіку

Кіраўнікі аб’яднанняў па інтарэсах

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце:                                                                   К.М. Каблова

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.